1 / 1
РАСПРОДАЖБА на ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ со 2год. ГАРАНЦИЈА
89 МКД
Цената е фиксна
30.09.2019 13:46

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Распродажба на лед светилки од реномираниот англиски бренд V-TACсо две годишна гаранција до 28.02.2019 !!!
Останатите наши АКЦИИ можете да ги погледнете на нашата ФБ страна:
https://www.facebook.com/TehnomakInzenering/

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

ТЕХНОМАК ИНЖЕНЕРИНГ
Потврден огласувач
076777123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам