1 / 1
Wi-Fi рутери на АКЦИСКА ЦЕНА
790 МКД
26.06.2020 11:57

Битола / Битола

N301 Wireless N300 Easy Setup Router по цена од само 790денари.
Лајкнете ја нашата ФБ-страна и бидете во тек со најновите ПРОМОЦИ , АКЦИИ кои што Техномак ги прави за вас.
https://www.facebook.com/TehnomakInzenering/

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

ТЕХНОМАК ИНЖЕНЕРИНГ
Потврден огласувач
076777123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам