1 / 2
Se prodavaat eksklusivni dukani
1 €
26.07.2021 10:24

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

88 m²

Греење:

Друго

Se prodavaat eksklusivni dukani na 11ti Septemvri.
Dukanite se na prizemje, izdadeni pod kirija i se prodavaat so se dogovor za zakup. Edniot e so povrsina od 88 m2, vtoriot 70 m2 koi se izdadeni,.
Cena po dogovor.
Poveke informacii:
Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVAAT DUKJANI VO LAMELI

1000 €

SE PRODAVA DUKJAN NA MAGISTRALA NASPROTI STRAFARA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам