1 / 10
Plocki, gurtni i diskovi za poveke vidovi na tovarni vozila
1 €
Цената е фиксна
31.07.2019 13:56

Гази Баба / Скопје

Плочки, гуртни и дискови за повеќе видови на товарни возила.

- Гуртни за Mercedes Benz (7,5t) series: K;S;L;LK(811;814;817) ..... 1200 ден.

- Гуртни за Mercedes Benz: 406D; L407D; L409LK; L508D; O309 ..... 800 ден.

- Гуртни за MAN ...... 2000 ден.

- Гуртни за Mercedes Benz: O309; L608D; L613D; L508DG: L608LK ..... 800 ден.

- Гуртни за Sancs ..... 2000 ден.

- Плочки за Iveco Daily и Renault Mascot ..... 1200 ден.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Mak Dizel
Бул. Александар Македонски, 30
Потврден огласувач
02 2550065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам