1 / 5
Se izdava dukan na Vanco Prke mnogu povolno
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.04.2021 02:07

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar nasproti Grozdelino 40m2, za cena ke se dogovorime i ke e mnogu povolna,info na tel.077761738

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Zoran
Vanco Prke br.42
Потврден огласувач
078632555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам