1 / 7
domasni racno izraboteni sitni kolacinja za proslavi
800 МКД
23.06.2020 12:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

domasni sitni kolacinja racno izraboteni so razlicni vkusovi(orev,badem,lesnik),marcipan za sekakov vid na proslavi i svecenosti.
kontakt na 075325147

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Се продава од:

DP
Потврден огласувач
075325148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам