1 / 10
Легло Лабрадори
100 €
Цената е фиксна
04.04.2019 15:15

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат мали лабрадори, родени на 03.02.2019 веќе спремни за вдомување.
Малечките се од прекрасни родители, во прилог слики од малечките и нивните родители.
Малите ги добивате прочистени од глисти, вакцинирани, чипирани и со пасош.

****Останатo 1 црно женско****

Контакт на 078314166
Вибер.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Irina
Потврден огласувач
38978314166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам