1 / 4
Se prodava vednas vseliva kukja nasproti dzipunot
По Договор
04.03.2019 17:42

Велес / Велес

Број на соби:

2

Квадратура:

97 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Recani

Kukjata e vednas vseliva vo odlicna sostojba sredena domakjinski.Dolniot preostor garazite se registrirani kako deloven prostor.Gore kvadraturata iznesuva 97m2 plus 15m2 terasi.
ZA POVEKJE INFORMACIII VRTETE NA SLEDNIOV BROJ **077 605 603** Vlado

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
076370232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам