1 / 3
Plac vo Berovo
По Договор
13.05.2022 00:01

Берово / Берово

Квадратура:

1900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e so golemina 1900m²
Se naoga do Loven dom.
Ima dozvola za gradba.
Cena 15 evra po kvadrat.
Info na tel: 0038978309631 Dragi.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
077440844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам