1 / 7
Ford Galaxy 1.9TDI 110hp
1.800 €
1.900 €
Денес 11:07

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Galaxy

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Kolata e po prekrasna sostojba so full oprema vredi da se vidi i proba.
Moze zamena za pogolemo vozilo so moja doplata.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070644664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам