1 / 9
Elektromotor 2.2kw monofazen
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2023 15:30

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se Prodava elektromotor
2 kw 2800 obrtai Sever monofazen
1.1 kw 2800 obrtai monofazen
2.2 kw 2800 na flansha trofazen, pogodni za mlin,cirkular I sl.
Elektromotor 5.5 kw 2800 obrta Sever
Elektromotor 7.5 kw 1400 obrta Koncar .Info na 077668337 ili 071775522.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
077 668 337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам