1 / 4
SOLTON TROSISTEMSKI
350 €
02.03.2022 20:00

Илинден / Скопје

OVA E ZVUCKA POSTAR MODEL NO SO ODLICEN TON I JACINA SAMO 8 SE JBL ORIGINAL 400 W RMS SNAZNA ZVUCKA VREDI DA SE PROBA A I KUPI

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070577551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам