1 / 9
Germanski Set-komplet HSS konusni burgii(burgija)stepenesti.
По Договор
14.05.2022 09:40

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kompletot se sostoi od 3 HSS stepenesti burgii za inox, aluminium,metal,plastika :
1.Stepenesta burgija od 4 - 12mm,
2.Stepenesta burgija od 4 - 20mm,
3.Stepenesta burgija od 4 - 32mm.
Burgiite se germanski proizvod i moze da se kupat i sekoja golemina posebno - na parce.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

ILIJA
Потврден огласувач
070544315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам