1 / 5
Се продаваат чевли за скијање ( околу 40 бр,или 308мм)
1.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2022 15:53

Битола / Битола

Се продаваат чевли за скијање ( околу 40 бр,или 308мм) половни, удобни, евтини.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Ѓоко Христов
Потврден огласувач
075577399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам