1 / 10
gips fasadi moleraj
1 €
Цената не е фиксна
22.03.2023 14:53

Скопје Центар / Скопје

izvedba na gips karton i molerajski uslugi,
izrabotka na fasadi so nas ili so vas matrijal
rabotime brzo i efekasno

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

fasader moler
Потврден огласувач
078242993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам