1 / 3
Се издава дуќан со површина од 30 m2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.02.2019 12:40

Кичево

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан со површина од 30 m2.
Локација наспроти ЈП Комуналец, со влез од страната на магистрален пат Кичево - Охрид.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Слободан
Потврден огласувач
070268299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам