1 / 9
Se prodava Pekarska oprema mikser komora
1 €
30.11.2022 11:09

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Pekarska oprema mikser komora
Laminator hitno
Pecka fortis na plin

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078446474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам