1 / 7
Се продава лозје (кај Бутче)
4.500 €
Цената е фиксна
21.11.2019 19:55

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5648 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

ОБНОВЕНО: 26.07.2020 (цената го вклучува родот)
Се продава лозје од 5.6 декари кај местото викано Бутче (види слики во слики).

Лозјето се состои од сортите:
- Бургундец (3 декари)
- Каберне (2.6 декари)

Локацијата е веднаш до автопатот.

Лозјето располага со сопствена линија за наводнување.

Цената го вклучува овогодишниот род.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Liljana
Потврден огласувач
072256695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам