1 / 1
Продавам волнен прекривач, рачно ткаен
2.000 МКД
11.08.2022 13:51

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов рачно ткаен волнен прекривач, за кауч/тросед, спална.
Боја : Бордо со жолта декорација

Контакт на тел : 071/387-161 Стојче

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

Stojce Nikolovski
Потврден огласувач
071/387-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам