1 / 12
Шишање и Капање на Кучиња
1 €
Цената не е фиксна
18.08.2022 02:48

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Шишање, капење, сечење нокти, чистење уши на сите раси на кучиња. Резервирање на термин на телефон 072 30 60 68 - Marija

TEL BROJ - 072 30 60 68 - Marija - Kocani

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Marija
Boris Trajkovski 92
Потврден огласувач
072 306 068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам