1 / 10
Golf 5 plus
4.250 €
Цената не е фиксна
25.03.2019 10:22

Градско / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2018

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kolata e vo odlicna sostojba so servisna kniska doterana od germanija so vozenje aluminski bandazi plateni site davacki do reg

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078336522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам