БАРАМ ДВЕ ЦИМЕРКИ ЗА СТАН КАЈ РЕД КАФЕ НАС.АЕРОДРОМ
50 €
Цената е фиксна
10.02.2019 20:42

Аеродром / Скопје

Станот е наместен целосно. едната цимерка е за дволреветна соба, додека другата е за еднокреветна, ценета е 50 евра од човек плус сметки за други информаации побарајте ме на тел. 070 222 519

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Darinka Gjorgjieva
Потврден огласувач
072222519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам