Logo

SE PRODAVA LG 385 WIFI ISPRAVEN

Број на оглас: 3171814 | Објавен на: 09.11.2019, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: 385 wifi

Боја: White

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ispraven LG 385 IMA WIFI

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 marea

Потврден огласувач