1 / 6
jepet me qira
1 €
12.02.2019 13:12

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

40 m²

Греење:

Нема

Se izdava lokal pod kirija vo samiot centar na gradot ... Lokalot ima 40m2
+podrum 20m2 wc
se naoga vo I-sprat

Jepe Lokal me qira ne qender te qytetit.. posedon 40m2
+podrum 20m2 wc
dhe gjender ne katin - I

per me shum ifoo 072542333

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Senat
Потврден огласувач
072542333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам