1 / 7
skele podopiraci podupiraci za fasada i ploci
2 €
Цената не е фиксна
31.10.2022 08:27

Прилеп / Прилеп

se iznajmuvaat podopiraci i skele

skele fasadi, fasada, ploca ploci
potpori podpori
samo za iznajmuvanje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078401151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам