Logo

Sear Ibiza 1.2

Број на оглас: 3172505 | Објавен на: 20.09.2019, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 2.200 €
2.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Ibiza 1.2 47 kW
Benzin
140 000 km
Tri vrati, centralno zaklucuvanje, elektrika na prozori, klima (funkcionira).
Napraven redoven servis so zamena na filtri, ulje, kais i plocki. Vo kolata ne se potrebni dopolnitelni vlozuvanja.
Registrirana cela godina do 8.202

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Zlatko

Потврден огласувач