1 / 4
Elektromotorce 0,75kw ili o, 55kw
1.190 МКД
Цената не е фиксна
13.02.2019 08:50

Кавадарци / Кавадарци

0,75kw ili 0,55kw 1400vrt.
So malku oshteteno kukishte, ispraven
Tel 070426838

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Sashka Borizovska
Потврден огласувач
070426838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам