1 / 3
Daska za serviranje hrana
1.200 МКД
Цената е фиксна
10.04.2021 09:05

Карпош / Скопје

Даска за сервирање храна изработена од квалитетно буково дрво третирана со минерално масло.
Димензии: 45 x 25 x 2cm.
Цена: 1200 денари со вклучена безплатна испорака до домашна адреса.
Контакт преку телефон или вибер.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071258415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам