1 / 6
Se prodava kia sorernto TOP!!!
4.600 €
Цената е фиксна
07.02.2021 15:31

Виница / Виница

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava kia sorento vo odlicna sostojba bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja vo nego. Dobro cuvan i redovno servisiran.Funkcionira se do posledno kopce. Kupen od Svajcariaja za licno zadovolstvo. Nema bukvalno nikakvi maani.
- 4 novi zimni gumi
--tempomat
- greaci na sedista
- 4x4 lock (blokaza)
motor 2.5-100 kw 4x4 auto
km 225xxx realni!!
Vredi da se vidi.
tel 070304230

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070927728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам