Logo

BMW F10 525D 3.0D 204 HP DISTRONIC! - 2010/11

Број на оглас: 3173567 | Објавен на: 24.08.2019, 15:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 15.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo top sostojba.
Cenata e bez carina.
Carineta i registrirana bi bila okolu 21.000 eur.
Ima prostor za dogovor okolu cenata.

Огласи од: mercedes

mercedes

Битола

Станете Премиум член

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  mercedes

Потврден огласувач