1 / 1
Se prodava
70 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2019 19:00

Гостивар / Гостивар

Se prodava bez daljinski ,kultno 360 evra . DaB i daa + so CD.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Nike
Потврден огласувач
077888291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам