1 / 3
Plac za deloven objekt
1 €
15.03.2023 23:50

Штип / Штип

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naogja na samiot vlez na nas. Babi I cca 3000 m2. I
Ima markica za deloven objeкt so otvoren pazar. Moze I iznajmuvanje I investitor.
тел.075235657 na viber ili mesenger , vo srtanstvo sum

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
075235657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам