1 / 12
Nova kolecija na vrati 2019 Doors Kompani
150 €
15.10.2019 09:30

Куманово / Куманово

Uvoz od Turcija medijapan oblozen so platificirana folija.Salonot se naodza na ul.Oktovriska Revolucija br46 pred Kam Market.Tel078502-783 ,078535-488

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dragan
Milan Lisica br12
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам