1 / 7
SE PRODAVA PEUGEOT 304 1971GOD OLDTIMER
850 €
Цената не е фиксна
18.08.2021 18:44

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

304

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Останато

SE PRODAVA PEUGEOT 304 1971GOD VO SOLIDNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR
kontakt: 075 303 700 Tose

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
075303700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам