1 / 1
toster
1.500 МКД
Цената е фиксна
15.02.2019 01:35

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

nov vo odlicna sostojba 1500 denari 075819701

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

andrijana
Потврден огласувач
075819701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам