1 / 12
servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2023 10:49

Прилеп / Прилеп

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti Dinakord i seta druga audio oprema.Servis na svetlosni mikseti i svetlosni tela

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

kiril
Потврден огласувач
075529678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам