1 / 2
Inzinjer so ovlastuvanje B za izvedba se nudi za licenca
По Договор
30.11.2022 23:57

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Инженеринг, Техничари

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА! ОВЛАСТУВАЊЕ Б ЗА ИЗВЕДБА ОДЛИЧНО ПОЗНАВАЊЕ НА AUTOCAD, SOLIDWORKS 3DsMAX! 070819058; 076884703(inzinjer licenca ovlastuvanje AutoCAD 3D 2D izvedba proektianje ovlastuvanje B tehnicko obrazovanie CAD izninjer za licenca gradeznistvo firma gradezna licecnca ovalstuvanje)

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

CAD Skopje CAD Macedonia CAD Makedonija
Потврден огласувач
070819058 076884703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам