1 / 9
VW Crafter 2.0 dizel
1 €
15.02.2019 19:58

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Crafter 2.0 dizel godina 2012
120kw 163ps
Tel 070394650

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

DRILON
Потврден огласувач
070394650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам