1 / 4
Lenovo A1000 A 1000
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2019 08:57

Виница / Виница

Марка:

Lenovo

Модел:

A1000

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Lenovo A1000 za delovi, na telefonot e skrsen ekranot i tachot, plocata e zdrava isto i baterijata.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070559091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам