1 / 5
smart watch DZ09
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2022 13:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov casovnik telefon marka DZ09,raboti so sopstvena sim karticka single sim ima slot za memoriska karticka,

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам