1 / 5
Завеса за детска соба и интересна рамка за слики
500 МКД
13.05.2021 07:18

Кисела Вода / Скопје

Продавам завеса за детска соба во одлична состојба. Завесата е од два панела, секој со димензија Д 229 см х Ш 149 см. На горниот дел има пантлика за закачување. Цена 400,00 денари.

Интересна рамка за слики за детска соба. Не само што изгледа интересно и уникатно оваа декорација не е само рамка за слики на вашето дете туку со неа можете да го следите растот на вашето дете. Цена 100,00 денари

НЕ ИСПРАЌАМ ПО КАРГО

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Roberta
Потврден огласувач
078859190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам