1 / 6
Продавам куќа на 2 спрата со подрум и гаража
По Договор
01.05.2019 13:12

Велес / Велес

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1974

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Продавам полунаместена куќа на 2 спрата со дворно место, гаража и подрум.
Површина од 120м2, дворна површина 30м2,

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
078896662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам