1 / 9
Mercedes Sprinter 313 CDI tovarno 04
8.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 16:28

Гостивар / Гостивар

Mercedes 2004 vo odlicna sostojba tovaren za 7 lica

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

veka
Потврден огласувач
070473111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам