1 / 1
termostat za protocen bojler
600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2021 11:42

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov termostat za protocen bojler zatvora na 160C

Категорија: Останато

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам