1 / 1
usb zvucna karta
600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2022 13:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

prodavam nova usb sound card

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам