1 / 4
МНОГУ ПОВОЛНО - Нова празна куќа од 260м2
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2021 21:03

Македонски Брод

Број на соби:

12

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Македонски Брод

Се продава куќа во одлична состојба во Македонски Брод.

Куќата е со приземје (уредено за деловен простор) плус два спратови за живеење, и истата е со површина од 260м2.

Основата на еден спрат е 92.5м2 +
Приземје со површина 75м2

Се продава по многу поволна цена!
*Може и замена за стан во Скопје


Информации:
078 274 232
078 584 448

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Boban
Потврден огласувач
078584448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам