1 / 10
Се продава 150m2 Вила во Нижеполе
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2020 01:24

Битола / Битола

Квадратура:

150 m²

Број на соби:

5

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

ИТНО!! Се продава 150 m2 Вила vo Нижеполе на одлична локацијаesto одма до главниот пат, под Брао чешма.

600m2 плац 150m2 куќа m2 на 2 спрата + 30m2 подрум 30m2.
располага со голема дневна со кујна, 3 спални, 1 детска, ,1 големо и i 1 помошно купатило и 1 помала соба.

Во дворот има летниковец со скара и фурна.

Цената е поволна e и по договор.
Дајте предлог цена.
Информации на
070-332-322
Гоце

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Goce Georgievski
Потврден огласувач
070332322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам