Logo

Se prodavat skii Techno 1.70 svajcarski

Број на оглас: 3179195 | Објавен на: 14.02.2020, 23:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat skii Tecno 1.70 cm i konduri Kastinger br.37-39 vo dobra sostojba doneseni od Svajcarija.
Informacii na telefon 070226453

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач