Traktor Ford 3000
2.000 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 20:03

Штип / Штип

Se prodava Ford 3000 so kabina registriran

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
70851991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам