1 / 11
Pravosmukalka za kola i za na pat i odmor
990 МКД
Цената е фиксна
30.09.2020 19:39

Виница / Виница

Pravosmukalka so polnac i vgradena baterija koja izdrzuva tolku da mize da se iscisti VW Sharan so 7 sedista. Mnogu e prakticna, marka AEG. Ide vo komplet so polnacot. Koristena nekolku pati.

Pisete poraka na reklama5 , ako ne sum dostapen.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
079250971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам